امروز

یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۹:۲۰ قبل از ظهر

پروفسور سید حسن امین دبیرکل حزب ایران با انتشار عکسی از پلنوم جبهه ملی ششم عضویت خود را در شورای مرکزی این جبهه به طور رسمی اعلام نمود. وی در یادداشتی در این مورد نوشت:

اینجانب از قبل از انقلاب ۱۳۵۷ عضو حزب ایران و جبهه ملی بودم و در پلنوم جبهه ملی ۱۳۸۲ به شرح دستخط ادیب برومند عضو سازمان پژوهشگران و ادیبان و مطبوعاتیان و به گزارش مسؤول وقت تشکیلات، عضو سازمان حقوقدانان و بعد مسؤول این سازمان بودم و تا قبل از بروز انشعاب اخیر در جبهه ملی پنجم عضو هیأت رهبری اجرایی جبهه ملی پنجم و مسؤول تشکیلات آن بودم. دریغ که انتقاد اصولی من به عنوان دبیر کل حزب ایران منتخب پلنوم آذر ۱۳۸۶ و دوست و همرزم هم اندیشم تیمسار سرلشکر ناصر فربد از تحریم های ترامپ و عملکردهای او برای بعضی قابل تحمل نبود و دوستان عزیز اما مفضول من که دنبال مقلد و مطیع و نه مجتهد و منتقد اند، با بوق و کرنا در فضای مجازی به من و سرلشکر فربد حمله کردند و این طفلان آن رییس اسبق ستاد ارتش را عضو بازنشسته حزب خواندند و مرا هم با تعبیر خودشان اخراج !! و از همه سمت ها عزل!! کردند. من نیز همچون زنده یاد دکتر غلامحسین صدیقی که مشمول این جسارت واقع شده بود، چون پس از پنجاه سال عضویت در حزب ایران و جبهه ملی همچنان به راه مصدق وفادارم، با اشتیاق به جبهه ملی ششم پیوستم که کتبا مورد قبول هیأت رهبری قرار گرفت و بعد با رأی اکثریت اعضای شورا به عضویت شورای مرکزی جبهه ملی ششم درآمدم.
اکنون اصل سند عضویت خود را در شورای مرکزی جبهه ملی ششم در اینجا می گذارم و با افتخار اعلام می کنم که عضویت من در حزب ایران و جبهه ملی پنجاه سال بلا انقطاع تا امروز ادامه داشته و چهل سال پیش به خواهش دکتر غلامحسین مصدق کتاب خاطرات و تألمات زنده یاد دکتر محمد مصدق را در لندن ترجمه و منتشر کردم.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد